Oyunlarını hazırla, kitlenle buluş ve başarını yarat! 

 

Unity ile 2D ve 3D oyunlar oluşturabilirsin. Oyunlarını kolaylıkla yaratabilir, yüksek optimizasyonlu halegetirebilirsin ve tek tıkla birçok platforma aynı anda yükleyebilirsin. Dahası, gelişim sürecini hızlandırmak, oyununu optimize etmeki kitlene ulaşmak ve daha da başarılı olmak için  için Unity entegre servislerini kullanabilrisin. 

Endüstri Lideri Çok Yönlü Destek

 

Çok oyunculu bir oyun motoru olarak Unity bu alanda tanınmış birçok cihazı çok daha hızlı bir şekilde hedeflemenize ve kullanmanıza olanak sağlar. Unity sayesinde Mobil, VR, Masaüstü, Web, Konsol ve TV platformlarına tık tıkla yükleme yapabilirsiniz. 

multiplatformlar

Esnek ve İleri Teknoloji

 

Unity kullanımı kolay olmasına rağmen oldukça özelleştirilebilen bir hazır çözümdür. İş akışı, oluşturma gücü ve yüksek optimize fiziksel gölgeleme ile ne güzel oyunları en hızlı şekilde yaratabilirsiniz.

gölge 2d 3d

Render Gücü

render

2D ve 3 D

jaava

C#, Javascript

işakışı

Sezgisel İş akışı

optimize

Yüksek Optimize

Onlar Unity ile yaptı. Sen de yapabilirsin.

Müşterilerimiz bugünün en yenilikçe ve popüler oyunlarını ve etkileşimli deneyimlerini geliştirmekte.

Asset Mağazası ile zaman ve efor kazan.

Unity editörü içinden direkt olarak veya internet tarayıcın vasıtasıyla Asset Mağazasından alışveriş yapabilirsin. Binlerce ücretli & ücretsiz hazır asset ve üretim araçları ile istedğin, amacına ve projene uygun içeriklere ulaşman çok kolay. Geniş editör uzantıları, eklentiler, modeller arasından kendi seçimini kendin yap! 

 

 

 

assetler