Mobil Oyun

Öncü mobil oyun geliştirme platformu Unity ile oyununu yarat, piyasaya sür ve çalıştır. 

Her türden oyun ile test edilmiş son sürüm teknolojiler, kazanç çözümleri ve canlı destek seçenekleriyle başarıyı garantileyeceksin.

Yeni mobil oyunların %50'den fazlası Unity ile yaratılmakta

Unity, oyun yaratıcıları ve oyuncular için, memnuniyeti maksimumda tutar. Kapsamlı mobil oyun çözümleriyle, Unity modüler araçları bütün dünyadaki oyuncular için son derece ilgi çekici 2D ve 3D oyunlar üretmenizi ve oynamanızı sağlar. Dahası, güçlü canlı seçenekler ve kazanç çözümleri ile yüksek görünürlük, sağlam performans ve gelir artışını garantiler.

En başarılı mobil oyun yaratıcıları Unity'e güveniyor.

Unity ile yapıldı
Gun Boom

FPS multiplayerı mobile taşımak

Piyasadaki bir boşluğu sermayeye çeviren GameInsight, geliştirmekte oldukları konsola dayalı FPS oyununu mobile taşıdı. Bir hafta içinde Guns of Boom 5 milyondan fazla kez indirildi ve bu sayı sene sonunda 50 milyona ulaştı. Bugün günlük bir milyon aktif oyuncuya sahipler.

unity ile yapıldı
Royal Blood

Mobile AAA kalitesi nasıl getirilir

Unity, Gamevil'in AAA PC-kalitesini mobil MMORPG'e taşımak için ihtiyacı olan her şeyi sağladı. Nasıl mı?

unity ile yapıldı
Pirates Kings Jelly Butonu

Jelly butonu hayal oyunlarını nasıl gerçeğe dönüştürdü?

Unity Jelly butonunun düzinelerce oyun geliştiricinin çalışma saatlerini nasıl minimuma indirdiğini, 20 ülkede 50 milyondan fazla indirmeyle en yüksek hasılatlı, ücretsiz, multiplayer oyunlarını yaratmalarını nasıl sağladığını öğren.

Jurassic World Alive
Jurassic World Alive

Jurassic World Alive için Unity'e geçmek

Bu ana başlık için Ludia zor bir karar vermek zorunda kaldı; içerdeki oyun motoruyla devam etmek mi yoksa üçüncü parti bir platforma taşınmak mı? Tüm farkı Unity websitesindeki destek ve eğitimler yarattı. Nasıl mı?

Hearthstone: Heroes Of Warcraft
Hearthstone: Heroes Of Warcraft

Blizzard popüler kart oyununu mobile nasıl taşıdı

Unity'nin mega hit kart oyunu Heartstone'un yaratılmasına katkısını hatırlamak için zamanda yolculuk yapalım. Sırayla oynamaya dayalı, online eşleşmeli bu kart oyunu World of Warcraft'ın tüm ilgisini üstüne çekti. Güçlü canlı işlemleri ve bir sürü yeni özellikleriyle yıllar sonra bile hala çarpıcı yarışmalar düzenlemekteler.

Eclipse: Edge Of Light
Eclipse: Edge Of Light

3 ayda ilk prototip

Jonathan Hawkins, Eclipse: Edge of Light için ihtiyacı olan maddi kaynağı sağlayacak prototip bir oyunu 3 ay içinde yarattı. Nasıl mı ?

Fruit Bump
Fruit Bump

Hobiden başarılı bir oyun stüdyosuna

Majid Khosravi, 2012 yılında, boş zamanlarında Unity ile mobil bir oyun deliştirmeye başladı. Bugün oyunu 10 milyondan fazla indirmeyle başarılı bir gelire dönüştü ve Majid 7 tam zamanlı çalışanı olan bir oyun stüdyosuna sahip.

Three Room
Three Room

Onların oyunları onların yöntemleri

Unity'nin Firefroof Studio'ya -2008'de 6 oyun modeli tarafından kurulan- nasıl yardım ettğini öğren, en mükemmel oldukları yönlere odaklan ve 10 milyondan fazla kopya satan, eleştirmenlerce beğenilen yap-boz oyun serisini yarat.

Lara Croft Go
Lara Croft Go

Çabuk prototip ve ultra-hızlı tekerrür

Square Unix'in zengin, yaratıcı atmosferli, orijinal macera-aksiyon konsol oyunu Tomb Raider'ı göz alıcı, ödül kazandıran bir mobil deneyime adapte sürecinde Unity'nin rolüne şahit ol.